O nas

Specjalistki od piękna ciała i ducha - tak w skrócie możemy o sobie powiedzieć. Chcąc pozostać wiernymi tej misji, podchodzimy do każdego wykonywanego zabiegu indywidualnie i z profesjonalną starannością. Zaś piękna Ty, to szczęśliwsza Ty i przygotowana dosłownie na wszystko. 

W naszym studiu wykonujemy szeroką gamę zabiegów upiększających zarówno twarz jak i całe ciało. Zawsze z uwagą wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientek i dokładnie przyglądamy się ich potrzebom. W ten sposób chcemy dla Ciebie jak najlepiej dobrać oferowane przez nas usługi. Z radością rozwiejemy też wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest naszym piorytetem, a Twoje ciało cennym skarbem. Z całych sił będziemy go chronić i troszczyć się o niego. Nie wypuścimy Cię z naszego gabinetu bez szerokiego uśmiechu na wypielęgnowanej twarzy. 

Karolina

Makijaż permanentny

Pielęgnacja twarzy

Make-up

Katarzyna

Makijaż permanentny

Pielęgnacja twarzy

Mezoterapia

Medycyna estetyczna, choć wiąże się z delikatnością i subtelnością, nie jest jednak zabawą dla nastolatek po kursach internetowych. Nawet najnowocześniejsze przyrządy w rękach przypadkowych osób mogą siać spustoszenie zamiast być źródłem piękna i wdzięku. Dlatego też wybieraj zawsze sprawdzone gabinety, takie jak Studio Urody LaGrace. W naszym studiu pracuje wyłącznie wykwalifikowany i doświadczony personel, który zadba nie tylko o Twoją urodę, ale także o bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.