Depilacja woskiem

Pozwól nam zadbać o to, aby golarka nie była Ci już więcej potrzebna. Depilacja woskiem w naszym salonie kosmetycznym w Ząbkach pozwoli Ci na długi czas pozbyć się krępujących i nieestetycznych włosków z różnych części ciała. W następstwie tego zabiegu nie będziesz musiała ukrywać swego piękna pod długimi spodniami lub unikać koszulek na ramiączka. 

 

Podczas depilacji woskiem usuniemy z Twojego ciała włoski razem z ich cebulkami. Dzięki temu, w przeciwieństwie do zwykłego golenia, owłosienie zniknie na okres aż od 3 do 6 tygodni, a po odrośnięciu włosy nie będą już tak ciemne, mocne i gęste. Profesjonalizm naszych specjalistek sprawi, że zabieg, choć może być nieprzyjemny, to pozostanie całkowicie bezpieczny i nie pozostawi niepożądanych skutków ubocznych. Wykonywanie depilacji samemu nie zapewni Ci tak dużej dokładności, jak w naszym salonie kosmetycznym, a także może wywołać reakcje uczuleniowe i sprawić dużo więcej bólu.

 

W Studio Urody La Grace wykonujemy depilację woskiem w następujących miejscach:

  • bikini
  • nogi
  • pachy
  • wąsik

W celu poprawnego przebiegu depilacji należy powstrzymać się od opalania się, korzystania z basenu i sauny, a także na miejsce wykonania zabiegu należy nie nakładać oliwek, kremów, ani balsamów. Podobne wskazania dotyczą okresu 3 dni po usunięciu włosków.