Karboksyterapia

Kształtowanie sylwetki za pomocą dwutlenku węgla może brzmieć abstrakcyjnie, ale w naszym salonie kosmetycznym staje się rzeczywistością. CO2 jest gazem bardzo dobrze nam znanym. Z każdym oddechem wprowadzamy do atmosfery kolejną jego dawkę mierzącą około 18,5 ml. Mimo to wciąż nie przestaje nas zaskakiwać. Efektem wielu badań laboratoryjnych jest fakt, że dzięki zabiegowi karboksyterapii, możemy dziś wykorzystywać dwutlentek węgla także w ramach pielęgnacji Twojego ciała i dbania o jego smukły wygląd.

 

Karboksyterapia, jako narzędzie do szybkiej i skutecznej walki z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej, stało się przełomową metodą na rynku medycyny estetycznej. Dzięki swoim szerokim możliwościom pozwala także na uporanie się z rozstępami, łuszczycą, wypadaniem włosów, wiotkością skóry, jej starzeniem się i z wieloma innymi problemami.

 

Dzięki wprowadzoneniu COpod skórę zwiększany jest metabolizm i produkcja kolagenu, co nadaje skórze gładkość i sprężystość. Natomiast w tkance tłuszcowej, dwutlenek węgla zmieniając się w kwas węglowy, doprowadza do rozpuszczania się komórek tłuszczowych.

Do wykonywania zabiegu karboksyterapii w Studiu Urody LaGrace wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt firmy Medica.