Manicure

Dłonie są źródłem każdego działania, zasługują więc na pielęgnację na najwyższym poziomie. Jesteśmy gotowi ją zapewnić i zadbać, aby były zdumiewająco piękne i trwałe. Zapomnij o odpryśniętym lakierze czy złamanym paznokciu. Z manicure Studia Urody LaGrace to już przeszłość. 

manicure hybrydowy

W naszym studiu wykorzystujemy następujące metody stylizacji paznokci:

  • hybryda

    Paznokcie hybrydowe, które utwardza się za pomocą lampy UV, są wyjątkowo trwałe i długo zachowują swój pierwotny wygląd. Przy użyciu tej techniki manicure nie jest uszkadzana naturalna płytka paznokcia, a jedynie delikatnie spiłowywana. Dzięki temu metodę hybrydową można stosować dowolną ilość razy. 

  • akryl 

    Masę akrylową przygotowuje się poprzez zmieszanie proszku akrylowego ze specjalnym płynem. Po przywarciu do paznokcia utwardza się ona pod wpływem powietrza. Metodę akrylową charakteryzuje wysoki poziom trwałości i odporności na uszkodzenia.  

  • żel

    Manicure żelowy proponujemy kobietom, które cenią sobie delikatność i naturalny wygląd. Żel, utwardzany przy użyciu specjalnych maszyń emitujących światło UV, jest odrobinę mniej trwały niż akryl, ale dzięki całkowitej transparencji wygląda niezwykle naturalnie. Ponadto nadaje się do umieszczania w nim każdego rodzaju ozdób.  

Nie musisz się martwić, jeśli nie wiesz jaka metoda stylizacji paznokci byłaby dla Ciebie najbardziej odpowiednia. W naszym salonie kosmetycznym pomożemy Ci dobrać odpowiednią technikę do stanu Twoich paznokci oraz do prowadzonego przez Ciebie trybu życia.