Eksfoliacja

Dla odświeżenia i wygładzenia, a także dla zapobiegnięcia starzenia się skóry twarzy proponujemy naszym klientkom zabieg eksfoliacji, który polega na oczyszczaniu twarzy poprzez chemiczne złuszczanie naskórka. 

Eksfoliację wykonujemy kwasami owocowymi (eksfoliatorami), które rozpuszczają warstwę martwego naskórka na Twojej twarzy. Po wykonanym zabiegu skóra będzie bardziej nawilżona i jedwabiście gładka. Zabieg ten polecamy szczególnie osobom obdarzonym skórą tłustą lub trądzikową. Daje on niesamowity efekt, zmniejszając łojotok, zwężając pory, rozjaśniając przebarwienia i poprawiając koloryt skóry. Gwarantujemy, że gdy będziesz wychodzić z naszego gabinetu, Twoja twarz będzie piękna i wypoczęta, a skóra pobudzona do naturalnej regeneracji. Dzięki zwiększonej produkcji kolagenu znacznie się odmłodzisz, a pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym oczyszczaniu twarzy. 

Pamiętaj, że po zabiegu skóra staje się bardziej wrażliwa, dlatego podczas całej kuracji nie możesz zażywać kąpieli słonecznych, stosować innych peelingów i masek, a także korzystać z solarium. W tym czasie należy również unikać mrozu i silnego wiatru. Dlatego też, choć eksfoliację można wykonywać całym rokiem, to najlepsze warunki atmosferyczne ku temu są podczas wiosny i jesieni.  

Zabieg eksfoliacji jest całkowicie bezpieczny oraz nieinwazyjny i bezbolesny. Natomiast zaraz po wyjściu z naszego salonu kosmetycznego w Ząbkach możesz wrócić do swojego normalnego trybu dnia i cieszyć się czystą, młodszą cerą.