Makijaż permanentny - usta

Twoje usta mogą wyglądać kusząco wszędzie, o każdej porze i przy nawet najbardziej niekorzystnych warunkach. Nie będziesz już potrzebować konturówki czy lusterka, a czas zaoszczędzony na poprawianiu makijażu będziesz mogła spędzić na wykwintnej kolacji z ukochanym albo relaksie przy dobrej porannej kawie.  


W naszym studio oferujemy makijaż permanentny ust wykonywany następującymi metodami: 

 

  • Kontur

    Chcesz uwydatnić usta, ale nie chcesz rezygnować z przyjemności doboru codziennego makijażu? Nie ma problemu! W naszym salonie kosmetycznym w Ząbkach wykonamy precyzyjny i trwały kontur Twoich ust, który, dzięki indywidualnie dobranym odcieniom barwnika, będzie praktycznie niezauważalny. Zauważalny będzie natomiast efekt - piękne, kształtne usta.

  • Kontur z cieniowaniem

    Kontur możemy uzupełnić cieniowaniem, które doda Twoim ustom dodatkowy wymiar i głebię. Ponadto poprawi ono symetrię między górną i dolną wargą oraz ukryje ewentualne drobne mankamenty ust. 

  • Wypełnienie

    Twoje marzenia o intensywnych, pełnych ustach bez konieczności ich ciągłego poprawiania wreszcie mogą się spełnić. Wypełnimy Twoje wargi dobranym przez Ciebie pigmentem, tak byś mogła onieśmielać mężczyzn wszędzie, gdziekolwiek się pojawisz.  

  • Le plaid

 

Nasze linergistki są profesjonalistkami najwyższej klasy, a do swojej dyspozycji mają najnowocześniejsze urządzenia na rynku medycyny estetycznej. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci nie tylko komfort podczas zabiegu, ale także trwałe efekty, zgodne z Twoimi oczekiwaniami.